روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه

دوره حضوری برنامه نویسی فرانت اند؛ توربو فرانت

 در دوره برنامه نویسی فرانت اند (Front End) توربو که به صورت حضوری برگزار می‌شود از یک فرد مبتدی در زمینه فرانت‌اند به یک متخصص تبدیل خواهید شد. در این مسیر تنها نخواهید بود و همواره با راهنمایی ها و آموزش‌های یک مدرس با تجربه، به یک فرانت اند کار حرفه ای یا توسعه دهنده فرانت اند (Front-End Developer) تبدیل می‌شوید.

“خالق تصوراتت شو”

ظرفیت باقی مانده:
تکمیل ظرفیت

محل برگزاری دوره:
تهران، مطهری

Academy Banner 02 1
مناسب برای افراد

مبتدی تا پیشرفته

نوع دوره

حضوری

مدت آموزش

۱۶ روز/ ۴۸+ ساعت

پیش نیاز

ندارد

توربو فرانت،  مسیری تجربی و عملی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده فرانت حرفه‌ای

دوره حضوری توربو فرانت، یکی از بهترین دوره‌های یادگیری فرانت اند است که صفر تا صد تمام مفاهیم و تکنیک‌های مهم برای توسعه فرانت اند (Front End) سایت، بر اساس نیازهای روز بازار و به صورت پروژه محور و کاملا عملی آموزش می‌دهد. شما به عنوان دانشجوی این دوره می‌توانید کد نویسی و طراحی رابط کاربری قالب را شروع کنید. در نهایت رابط کاربری (UI) که به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی کردید تمامی معیارهای اصلی بازار را به همراه دارد و نیازها و خواسته‌های مشتریان را که براساس داده‌ها و تجربه‌های راست چین جمع آوری شده بر طرف خواهد کرد. در انتها پس از پایان دوره برنامه نویسی فرانت اند با همکاری و پشتیبانی رایگان راست چین قالبی را که در همین دوره توسعه داده و طراحی (Design) کرده‌اید را به فروش برسانید.

یادگیری و آموزش جامع برنامه نویسی فرانت اند با طعم لذت!

در این دوره، مدرس ما با به کارگیری تجربه‌های چند ساله که در برنامه نویسی و توسعه وب اپلیکیشن های فرانت اند و فروش قالب‌های خود در راست چین کسب کرده، مسیر کد نویسی فرانت اند تا متخصص شدن و به درآمد رسیدن را برای شما مشخص خواهد کرد، تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی یک طراح و توسعه دهنده حرفه ای فرانت اند شوید.

در این دوره برنامه نویسی فرانت اند به صورت کاملا تخصصی نحوه طراحی رابط کاربری قالب‌ها، کدنویسی CSS, HTML و Javascript، بهینه سازی قالب و سایر آموزش‌های فرانت‌اند را یاد می‌گیرید؛ سپس با اتفاقات و تغییرات در این زمینه، فناوری‌های به روز و روش‌های درآمدزایی و کارآمدی که یک برنامه نویس فرانت نیاز دارد، آشنا می‌شوید که در آخر باعث حرفه ای شدن و درآمد زایی چند میلیونی دانشجویان این دوره در مدت زمان کمی خواهد شد.

نقشه راه و مسیر دوره برنامه نویسی فرانت اند

طراحی و توسعه سایت به دو بخش طراحی فرانت اند و توسعه بک اند تقسیم می‌شود. تقاضا برای هر دو این حوزه زیاد و موقعیت‌های شغلی متنوعی برای آن وجود دارد؛ ولی بسیاری از افرادی که در حوزه طراحی سایت فعالیت دارند یا می‌خواهند وارد این حوزه شوند طراحی رابط کاربری و فرانت اند را ترجیح می‌دهند. زیرا برنامه نویسی فرانت اند خلاقیت بیشتری نسبت به طراحی بک اند دارد. برنامه نویسی فرانت اند یکی از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین بخش‌های طراحی سایت حرفه‌ای است.  فرانت اند سایت، ظاهر سایت و همه قسمت‌هایی است که کاربر مشاهده می‌کند یا با آنها تعامل دارد و اهمیت دارد که چه تجربه ای را به کاربر منتقل می‌کند. اگر این بخش به دلایلی مانند برنامه نویسی فرانت اند غیر اصولی طراحی و عملکرد مناسبی نداشته باشد، کاربر را دچار سردرگمی خواهد کرد.

با شرکت در دوره برنامه نویسی فرانت اند شما می‌توانید به عنوان یک متخصص فرانت اند، بخش سمت کاربر سایت یا فرانت اند را یه صورت حرفه‌ای برنامه نویسی و پیاده سازی (Develop) کنید.

اگر شما طراحی فرانت اند را به شکل اصولی انجام دهید نتیجه طراحی یک سایت کاربرپسند خواهد بود. آموزش برنامه نویسی فرانت اند به صورت حضوری مزایای زیادی دارد که مهم‌ترین آن آشنایی و ارتباط با افراد جدید در این حوزه است.

دوره‌های حضوری فرانت اند برای یادگیری مهارت‌های کدنویسی و طراحی وب بسیار مفید هستند. در حالی که امکان دسترسی به آموزش‌های آنلاین فرانت اند وجود دارد، اما شرکت در یک دوره حضوری می‌تواند برای یادگیری بهتر به شما کمک کند. در ادامه با هم مزایای آموزش برنامه نویسی فرانت اند به صورت حضوری را ببینیم.

  1. یکی از مزایای دوره حضوری توربو فرانت این است که شما می‌توانید در معرض فرایند تدریس تعاملی قرار بگیرید. با حضور در کلاس، شما فرصت خواهید داشت تا با مدرس و همکلاسی‌های خود در ارتباط باشید و از تجربیات و دانش آن‌ها بهره مند شوید.
  2.  در دوره حضوری توربو فرانت، شما می‌توانید از امکانات عملی و عملکرد واقعی برای تمرین و کاربرد مهارت‌های خود بهره‌برداری کنید. بخشی از این دوره آموزشی فرانت اند حضوری شامل پروژه‌های عملی و تمرینات بوده و شما می‌توانید در یک محیط واقعی برنامه‌های کاربردی را توسعه دهید و خطاها و مشکلات را درست کنید.
  3. دوره برنامه نویسی فرانت اند، به شما امکان می‌دهد تا با فرصت‌های شغلی و کسب و کارهای مرتبط با این حوزه آشنا شوید. در جلسات تئوری و تمرینی، ممکن است مدرسان و صاحبان کسب و کارهای مختلف حاضر باشند که به شما پیشنهاد شغل یا همکاری بدهند. این امکانی است که در دوره‌های آنلاین به همین اندازه فراهم نیست.

کیفیت و ظاهر یک سایت اهمیت زیادی در پیشرفت یک کسب و کار و فروش آن دارد و هر سایتی نیاز به یک برنامه نویس (Programmer) و توسعه دهنده فرانت اند دارد؛ به همین دلیل بازار کار متخصص فرانت اند بسیار پر رونق است و برای او موقعیت‌های شغلی زیادی چه در ایران و چه در خارج وجود دارد. شما با شرکت در این دوره، یادگیری مباحث و ارتقای مهارت‌ها و توانایی‌هایتان می‌توانید در موقعیت‌های شغلی‌ مختلف مشغول به کار شوید.

با شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی فرانت اند، حتی اگر با مباحث آن آشنایی نداشته باشید، صفر تا صد آموزش‌های لازم به شما ارائه خواهد شد و اگر با مباحث آشنایی داشته باشید به شما کمک می‌کند تا به یک فرد حرفه‌ای تبدیل شوید.

شما با شرکت در دوره آموزشی فرانت اند، استانداردهای جهانی را در خصوص فرانت اند یاد می‌گیرید و از طرفی تمام آموزش‌ها و مشکلات را به صورت عملی انجام داده و برطرف می‌کنید که همین امر باعث یادگیری سریع تر شما می‌شود.

شما با شرکت در دوره توربو فرانت، تخفیف 40% خرید دوره ری اکت را از ما هدیه می‌گیرید. این دوره مجموعه‌ای از تمامی آموزش‌‌ها و پروژه‌های واقعی است که برای تبدیل شدن به یک متخصص در حوزه پرطرفدار ری اکت به آن احتیاج دارید.

روش‌ها و میان برهایی که در دوره حضوری توربو فرانت گفته می‌شود، به شما کمک شایانی می‌کند که در زمینه طراحی رابط کاربری قالب به درآمد بالایی برسید و به صورت دورکار یا حضوری مشغول به کار در شرکت‌ها شوید.

در این دوره، شما به صورت تکمیلی جاوا اسکریپت را آموزش می‌بینید و می‌توانید یکی از فریم ورک های فرانت اند همانند ReactJs, Angular یا VueJs را به عنوان مسیر شغلی خود انتخاب کنید، آموزش ببینید و سطح درآمد خود را از یک برنامه نویس معمولی به یک متخصص فرانت اند افزایش دهید.

امروزه کسب و کارهای اینترنتی در حال پیشرفت و رشد هستند و از آنجایی که هر سازمان، ارگان بزرگ و یا هر کسب و کار آنلاینی نیاز به یک سایت و برنامه نویس فرانت اند دارد، از روی آمار و گزارش‌های سایت های جذب و آگهی استخدام، می‌توان به این نتیجه رسید که بازار کار این حوضه پررونق است.

شما با شرکت در دوره برنامه نویسی فرانت اند و در نهایت تبدیل شدن به یک فرانت اند کار حرفه‌ای، می‌توانید در شرکت‌های بزرگ مشغول به کار شوید و حتی در کنار آن، پروژه‌های شخصی متفاوت را توسعه و درآمد خود را به مرور زمان افزایش دهید.

فرصت های شغلی و استخدام با دوره برنامه نویسی فرانت اند راست چین
آموزش HTML

اولین قدم طراحی سایت و یک زبان نشانه گذاری برای صفحات وب هست و زمانی که بخواهید چیزی رو در مرورگر به نمایش بزارید باید در صفحه وب، نشانه گذاری کنید که این کار با استفاده از زبان HTML صورت می‌گیره
با استفاده از این زبان، شما المنت های صفحه و در واقع چهارچوب اصلی یک وبسایت رو خواهید ساخت
HTML صرفا یک زبان برنامه نویسی سمت فرانت نیست
اگه قصد دارید که یک توسعه دهنده موبایل یا یک برنامه نویس سمت بک اند باشید، بهتره که اون رو به عنوان مقدمات طراحی سایت و قدم اول از برنامه نویسی، آموزش ببینید.

آموزش CSS

تمام آنچه که در html یاد گرفتید صرفا ساختن یک چهارچوب برای سایت بود
مثل اینکه شما شروع به ساختن یک ساختمان کنید و فقط تیرآهن ها و ستون های آن ساختمان ر, قرار دهید
حال باید ظاهر اون ساختمان رو تکمیل کنید.
این همون کاریه که استایل با سایت شما انجام می‌ده.
css یک زبان برنامه‌نویسی هست که برای توصیف نحوه نمایش و طراحی صفحات وب استفاده می‌شه.

آموزش CSS3

از css3 می‌توان به عنوان آخرین تکنولوژی طراحی نمای ظاهری سایت نام برد، انجام برخی امور طراحی در صفحات سایت بسیار دشوار بود اما با اضافه شدن css3 این امور به سادگی انجام پذیرفتند. در css3 می‌توان به اضافه شدن ویژگی هایی که به افکت های طراحی، ظاهری و انیمیشن های تحت وب کمک می‌کند اشاره کرد.

آموزش Bootstrap

در گذشته مشاهده وبسایت ها تنها از طریق دستگاه کامپیوتر امکان پذیر بود اما با ورود دستگاه های هوشمند نظیر گوشی‌ها و تلوزیون های هوشمند، تبلت ها و .. کاربران قادر به مشاهده وبسایت ها از طریق این دستگاه ها هستند و وب سایت شما باید قابلیت تبدیل پذیری عناصر به هریک از سایز دستگاه ها را داشته باشد تا کاربر تجربه بی‌نظیری از کار با سایت شما بدست آورد.
این کار با استفاده از فریم ورک قدرتمند Bootstrap صورت می‌گیرد.

آموزش JavaScript

مثال قبل رو تصور کنید برای زمانی که شما قصد ساختن یک ساختمان رو دارید و ظاهر آن ساختمان تکمیل شده اما
هیچ چیز عملیاتی در آن ساختمان انجام نمیشه، برای مثال هیچ چراغی روشن یا خاموش نمیشه یا هیچ دکمه ای کار نمی‌کنه
در واقع اون ساختمان عملکردش کامل نشده. جاوا اسکریپت در واقع نقش عملیاتی شدن و کارکرد یک وبسایت رو برعهده داره، اما درنظر داشته باشید کارکرد جاوا اسکریپت فقط محدود به وب نمیشه،
چرا که جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی کامل و بزرگی هست و برای این زبان، کتابخانه ها و فریم ورکهای زیادی نوشته شده
درنتیجه شما اگر جاوا اسکریپت رو به خوبی آموزش ببینید می‌توانید یک توسعه دهنده وب اپلیکیشن یا یک توسعه دهنده موبایلی باشید و یا یک برنامه نویس بک اند و سمت سرور رو ادامه دهید.

نتیجه دوره حضوری توربو فرانت

شما پس از گذراندن آموزش برنامه نویسی فرانت اند با تکیه بر مباحث، مهارت و استراتژی‌هایی که یاد گرفته اید در کنار حمایت همواره راست چین می‌توانید به یک متخصص حرفه ای تبدیل شوید که به درآمد میلیونی رسیده است.

با دوره حضوری توربو فرانت، یک تیر و چند نشان بزنید!

با شرکت در این دوره، بسیاری از مباحث اصلی فرانت اند مانند ریسپانسیو به شما آموزش داده می‌شود تا بهره‌وری خودتان را افزایش دهید و با نیازهای بازار کار در ایران آشنا شوید. این دوره توسط مدرسی حرفه ای و با تجربه کاری چند ساله برگزار می‌شود و همین مورد باعث یادگیری سریع تر شما و بهره برداری از تجربیات مدرس می‌شود.

logo

با شرکت در دوره برنامه نویسی فرانت اند تا یک سال، مهمان تمام رویدادهایی هستید که راست چین برگزار کننده و یا اسپانسر آنهاست. این رویدادها شامل کارگاه‌ها، همایش‌ها، نشست‌ها یا جلسات تخصصی در زمینه فعالیت راست چین یا موضوعات مرتبط با آن می باشد. این دعوت ویژه به شما فرصتی می‌دهد تا در این رویدادها حضور داشته و از قابلیت‌ها و مزایایی که در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت، استفاده کنید. در این رویدادها، فرصت خواهید داشت تا با افراد دیگری که در این حوزه فعالیت می‌کنند آشنا شوید، اطلاعات جدیدی را درباره حوزه فعالیتی تان دریافت کنید و تجربیات و دانش خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. در نهایت این فرصت به شما کمک کند تا شبکه سازی کنید و در زمینه مورد علاقه تان پیشرفت کنید.

با دوره برنامه نویسی فرانت توربو فرصت تیم سازی را از دست ندهید!

در تصاویر زیر می‌توانید یکی از نتایج بارز تیم سازی را مشاهده کنید؛ قالب فروشگاهی حرفه ای کاوه یکی از محصولات مشترک آقای امیرحسین گروسی و آقای معین خلیلی است که درآمد آنها تا قبل از انتشار این محصول حدودا 10 میلیون تومان بوده است. بعد از همکاری این دو شخص و انتشار قالب کاوه، در اولین ماه توانستند درآمد 80,000,000 تومانی را کسب کنند. شما می‌توانید برای مشاهده حساب کاربری و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و درآمد این تیم، روی تصاویر زیر، کلیک کنید.

💥بعد از حضور در تمامی جلسات و اتمام دوره آموزش برنامه نویسی فرانت اند، از راست چین گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد💥

گواهینامه آموزش برنامه نویسی فرانت اند
kazemi

فاطمه کاظمی زاده

مدرس دوره ReactJs آکادمی راست چین و تنها طراح برگزیده قالب‌های ری اکت در راست چین و برنامه نویس ارشد front-end با 10 سال سابقه شغلی و دارای رتبه 2 کشوری برنامه نویسی بین دانشجویان فنی حرفه ای کشور و کسب 100 ملیون تومان درآمد طی 1سال حاصل از فروش اسکریپت قالب های React JS در راست چین.

برای شرکت در دوره برنامه نویسی فرانت اند آیا نیاز به دانش قبلی کدنویسی دارم تا در این دوره شرکت کنم؟

خیر. برای شرکت در این دوره نیازی به دانش خاصی نیست، زیرا از همان ابتدا مفاهیم مربوط به طراحی فرانت اند به شکلی توضیح داده خواهند شد که برای یک فرد مبتدی قابل فهم باشد.

آموزش برنامه نویسی فرانت اند برای چه افرادی مناسب است؟

به دلیل اینکه این دوره جامع بوده و از ابتدا همه مفاهیم به طور کامل توضیح داده می‌شوند، شرکت در دوره حضوری توربو فرانت برای تمام برنامه نویسان و علاقه مندان به فعالیت در این حوزه امکان پذیر است.

چه تجهیزاتی برای شرکت در این آموزش فرانت اند لازم است؟

برای شرکت در این دوره شما به یک لپ تاپ عادی رو به متوسط برای انجام مباحث عملی در کلاس نیاز دارید.

آیا بعد از این دوره برنامه نویسی فرانت اند می توانم هر پروژه UI را پیاده سازی کنم؟

این دقیقا هدف ما است و پاسخ این سوال بستگی به تلاش و علاقه شما دارد. مدرس دوره، مباحث لازم را برای تدریس و تحقق این هدف آماده کرده است. شما بعد از یادگیری و کسب تجربه در زمینه برنامه نویسی فرانت اند، با تمرین و حل چالش ها می‌توانید هر رابط کاربری که مدنظر داشتید را طراحی کنید.

آیا در توربو فرانت فرصتی برای تعامل با اساتید و سوالات اضافی وجود دارد؟

بله. در دوره توربو فرانت شما این امکان رو خواهید داشت که بصورت لحظه ای سوالات و مشکلاتتون رو به طور مستقیم از مدرس بپرسید.

آیا در این دوره پروژه‌های عملی واقعی انجام می‌دهیم؟

بله. شما پس از یادگیری مباحث مورد نیاز، اقدام به توسعه پروژه عملی در کنار مدرس می‌کنید.
در این مسیر اگر به مشکلی برخورد کردید مدرس در کنار شماست و می‌توانید مشکل خود را بر طرف کنید تا زمینه ساز پیشرفت شما شود. 

آیا در صورت عدم حضور در جلساتی از آموزش برنامه نویسی فرانت اند، ممکن است بخشی از دوره را از دست بدهم؟

خیر. از تمامی جلسات ویدیو ضبط خواهد شد و بعد از پایان دوره شما به تمام این ویدیو ها نیز دسترسی خواهید داشت؛ پس نگران از دست دادن جلسات نباشید.

آیا در این دوره فرصتی برای شبکه‌سازی با سایر شرکت کنندگان وجود دارد؟

بله. در مکانی که همه به دنبال یادگیری هستند، ارتباطات خیلی سریع تر و محکم تر شکل خواهند گرفت. شما می‌توانید با دیگر دانشجویان این دوره یک تیم تشکیل دهید و برای پیش برد اهداف خودتان تلاش کنید.

آیا در پایان دوره برنامه نویسی فرانت اند، گواهی یا مدرکی دریافت خواهم کرد؟
بله. در پایان این دوره به شما یک گواهی پایان دوره از طرف راست چین آکادمی اعطا خواهد شد.
پس از پایان آموزش چه فرصت های شغلی در انتظار من خواهد بود؟

با افزایش مهارت و سرعت پیاده سازی رابط های کاربری به صورت دقیق و اصولی فرصت های شغلی بسیار زیادی از سمت شرکت های مختلف در انتظار شما خواهد بود. همچنین با مراجعه به سایت های سفارش پروژه و کاریابی مانند جابینجا، پونیشا و جاب ویژن می‌توانید فرصت رزرو پروژه ها از سمت کارفرما و یا استخدام در شرکت های معتبر را داشته باشید.

dollarBag

گروه A: پرداخت به صورت کامل

این دوره را به صورت یکجا و کامل تهیه کنید.

دسترسی به فایل های پروژه

دسترسی رایگان به دوره غیرحضوری مستر کلاس

دسترسی آسان به مترو

همراه با پذیرایی

محل: تهران، مطهری

یکشنبه ها و سه شنبه ها 15 - 17

گروه A: پرداخت به صورت اقساطی

شما می توانید این دوره را به صورت اقساطی و در سه قسط بدون سر رسید تهیه کنید.

دسترسی به فایل های پروژه

دسترسی رایگان به دوره غیرحضوری مستر کلاس

دسترسی آسان به مترو

همراه با پذیرایی

محل: تهران، مطهری

یکشنبه ها و سه شنبه ها 15 - 17

ظرفیت تکمیل شد.

dollarBag

گروه B: پرداخت به صورت کامل

این دوره را به صورت یکجا و کامل تهیه کنید.

دسترسی به فایل های پروژه

دسترسی رایگان به دوره غیرحضوری مستر کلاس

دسترسی آسان به مترو

همراه با پذیرایی

محل: تهران، مطهری

یکشنبه ها و سه شنبه ها 18 - 20

گروه B: پرداخت به صورت اقساطی

شما می توانید این دوره را به صورت اقساطی و در سه قسط بدون سر رسید تهیه کنید.

دسترسی به فایل های پروژه

دسترسی رایگان به دوره غیرحضوری مستر کلاس

دسترسی آسان به مترو

همراه با پذیرایی

محل: تهران، مطهری

یکشنبه ها و سه شنبه ها 18 - 20

ظرفیت تکمیل شد.

برای پرداخت اقساطی دوره حضوری به موارد زیر دقت کافی را داشته باشید:

  1. پرداخت اول معادل با یک سوم مبلغ کل دوره می‌باشد.
  2. پرداخت‌های دوم و سوم به صورت نقدی به ترتیب با پایان هر ماه انجام خواهد شد.
  3. با شرکت در این دوره حضوری، تمامی ویدیوهای دوره ری اکت با 40% تخفیف برای دانشجویان فراهم می‌شود.
  4. با پرداخت قسط آخر دسترسی شما به دوره، کامل و همیشگی خواهد شد.

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره حضوری برنامه نویسی فرانت اند؛ توربو فرانت”

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.