لوگو راست چین آکادمی

سومین دوره حضوری برنامه نویسی وردپرس؛ مستر کلاس

در دوره حضوری مسترکلاس، می‌توانید از منتورینگ حضوری فروشنده میلیاردی راست چین و تیم سازی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. همراه با راهنمایی و آموزش‌های یک مدرس کار آزموده و با تجربه، دیگر یک برنامه نویس معمولی نخواهید بود.

“برای الگو شدن، پیوسته بیاموزید”

ظرفیت باقی مانده:
تکمیل ظرفیت

28,000,000تومان

محل برگزاری دوره:
تهران، مطهری

Academy Banner 01 2
مناسب برای افراد

مبتدی تا پیشرفته

نوع دوره

حضوری

مدت آموزش

۱۶ روز/ ۴۸+ ساعت

پیش نیاز

ندارد

شاهراه فروشندگی و کسب درآمد از برنامه نویسی از این دوره شروع خواهد شد.

در دوره حضوری برنامه نویسی وردپرس، از صفر تا صد با مفاهیم و تکنیک های اساسی برنامه نویسی وردپرس ، بر اساس معیار های روز بازار و مفاهیم تجاری آشنا خواهید شد و همزمان به همراه دیگر دانشجویان اقدام به تعریف و طراحی محصول تجاری خود می کنید ، محصولی که تمامی معیار های بازار را به همراه دارد و نیاز مشتریان را براساس داده ها و تجربه های راست چین مرتفع خواهد کرد ، در نهایت با همکاری و پشتیبانی رایگان راست چین اقدام به فروش محصولی که نتیجه این دوره می باشد خواهید کرد و علاوه بر کسب درآمد حتی هزینه پرداختی برای این دوره را در مدت زمان کوتاهی جبران میکنید.

آموزش از جنس تجربه!

در این دوره، مدرس بر اساس تجربیاتی که در طراحی و فروش محصولات خود در راست چین کسب کرده، مسیر برنامه نویسی تا درآمدزایی را برای شما کامل مشخص خواهد کرد تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید محصول خود را منتشر کنید!

در این دوره به طور کامل و تخصصی با نحوه ساخت و سفارشی سازی قالب ها، توسعه افزونه ها، بهینه سازی و سایر جنبه های مرتبط با برنامه نویسی وردپرس و همچنین اخبار و تغییرات در جامعه برنامه نویسان وردپرس ، تکنولوژی های جدید و روش های کارآمدتری که ممکن است برای توسعه وردپرس معرفی شده باشند، آشنا می شوید که در نهایت منجر به توسعه پایدار و درآمد زایی چند صدمیلیونی دانشجویان این دوره در مدت زمان کمی خواهد شد.

road map2

شما با عضویت در دوره حضوری مسترکلاس، علاوه بر شرکت در کلاس ها، پکیج دوره غیرحضوری مسترکلاس با قیمت 6,800,000 تومان را به صورت کاملا رایگان دریافت خواهید کرد. این پکیج مجموعه‌ای از تمامی آموزش‌ ها و پروژه های واقعی است که برای تبدیل شدن به یک متخصص و برنامه نویس به آن احتیاج دارید.

شما در این پکیج، حتی اگر با نصب وردپرس هم آشنایی نداشته باشید از صفر تا صد آموزش های لازم به شما ارائه خواهید شد تا به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید.

با شرکت در این دوره شما یک آموزش عملی و کارگاهی برنامه نویسی را تجربه می‌کنید که در آخر می توانید با یک استراتژی مناسب و حمایت همه جانبه راست چین، محصولی را طراحی و منتشر کنید که جوابگوی نیاز بازار وردپرس و طراحان وب باشد.

مفاهیم و تجربیاتی که در دوره حضوری مسترکلاس به شما آموزش داده می شود به شما کمک می‌کند تا در زمینه برنامه نویسی وردپرس درآمد بالایی داشته باشید، اگر محصولی در راست چین دارید می‌توانید در توسعه، بهبود و رقابت با سایر محصولات دخیل باشید و اگر می‌خواهید فروشنده شوید، می توانید با مشاوره رایگان تیم کنترل کیفی راست چین، از تجریبیات و پیشنهادات استفاده کنید تا با انتخاب یک هدف و استراتژی مناسب بتوانید تا 100 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید!

۱- آشنایی با مفاهیم پایه طراحی وب

طراحی وب شامل مفاهیم پایه‌ای است که برای ساخت و توسعه صفحات وب به کار می‌روند. در این جلسه به بررسی اصول و مفاهیم طراحی صفحات وب می پردازیم. سپس نرم افزار ها، ابزار ها و پیش نیاز های اولیه را توضیح خواهیم داد و نحوه پیکربندی هرکدام را باهم انجام می دهیم.

۲- آشنایی مبانی پایه HTML ,CSS

HTML (HyperText Markup Language) و CSS (Cascading Style Sheets) دو زبان مبنایی در طراحی وب هستند. HTML برای تعریف ساختار و محتوای صفحات وب استفاده می‌شود، در حالی که CSS برای تنظیم ظاهر و استایل صفحات وب استفاده می‌شود. در این جلسه با ساختار صفحات وب بیشتر آشنا می شویم و به مبانی پایه در خصوص طراحی صفحات وب با استفاده از HTML و CSS می‌پردازیم. 

۳- آشنایی با فریمورک در css و آشنایی با بوت استرپ

فریمورک‌ های CSS مجموعه‌ هایی از قوانین و استایل‌ها هستند که برای تسریع و ساده‌تر کردن فرآیند طراحی و توسعه وبسایت‌ها استفاده می‌شوند. این فریمورک‌ها قالب‌ها، کلاس‌ها، اجزاء و عناصر آماده‌ای را ارائه می‌دهند که می‌توانند به طور مداوم در طراحی وب استفاده شوند. برخی از معروف‌ترین فریمورک‌های CSS عبارتند از: Bootstrap، Foundation، Bulma و Tailwind CSS. شما در این جلسه با ساختار و نحوه کارکرد فریمورک محبوب Bootstrap آشنا خواهید شد.

۴- آشنایی با المان های پرکاربرد فرانت اند

در طراحی وب، المان‌های پرکاربرد فرانت‌اند عبارتند از: فرم‌ها، لینک‌ها، تگ‌ها، تصاویر، جدول‌ها و ...

برای مثال تگ‌ها: تگ‌ها در HTML استفاده می‌شوند تا ساختار و محتوای صفحه را تعریف کنند. برخی از تگ‌های پرکاربرد شامل <div> (برای ایجاد بخش‌بندی در صفحه)، <p> (برای پاراگراف)، <h1> تا <h6> (برای عناوین) و <a> (برای لینک‌ها) هستند.

در این بخش با تمام المان های پرکاربرد در حین طراحی صفحات آشنا می شوید و یاد میگیرید که چطور ساختار آنها را به صورت صحیح کد نویسی کنید.

۵- آشنایی با سلکتور ها در CSS

در CSS، سلکتورها برای انتخاب و تغییر استایل المان‌های HTML استفاده می‌شوند. سلکتورها به صورت مستقیم یا با استفاده از ویژگی‌ها، کلاس‌ها، شناسه‌ها و ساختارهای نسلی تعیین می‌کنند کدام المان‌ها در قوانین استایل مورد نظر تاثیر دارند. در این بخش با مهم ترین Selector ها و Attribute های در CSS آشنا خواهید شد.

۶- آشنایی و نحوه استفاده از فونت آیکون ها

فونت‌آیکون‌ها نوعی فایل‌ های فونتی هستند که در آن‌ها نمادها و آیکون‌ها به صورت حروف و علائمی طراحی شده‌اند. این فونت‌ها به عنوان جایگزینی برای تصاویر استفاده می‌شوند و امکان استفاده آسان‌تر و قابلیت استایل‌دهی بیشتری را به کاربران می‌دهند. این فصل، در مورد فونت آیکون و نحوه استفاده از کتابخانه های فونت آیکون در پروژه های وردپرسی را در این بخش آموزش خواهید دید

۷- آشنایی و کار با Flex Box در CSS

Flexbox یک مدل طراحی در CSS است که به طراحان وب امکان می‌دهد قالب‌بندی و نمایش المان‌ها را در یک خط یا ستون انجام دهند. این مدل طراحی بر پایه مفهومی به نام "محور اصلی" (main axis) و "محور فرعی" (cross axis) کار می‌کند. با استفاده از Flexbox، می‌توان المان‌هایی را کنترل کرد که درون یک والد باکس قرار دارند. در این فصل شما با اصول طراحی صفحات وب با سیستم flexbox در css و بررسی مهم ترین ویژگی های آن آشنا خواهید شد.

۸- آشنایی با طراحی ریسپانسیو و media کوئری ها

طراحی ریسپانسیو و استفاده از رسانه‌ها (Media Queries) در CSS به شما امکان می‌دهد طرحی را برای مختلف اندازه‌های صفحه و دستگاه‌ها تعیین کنید. با استفاده از رسانه‌ها، می‌توانید استایل‌ها و ظاهر وبسایت خود را بر اساس مشخصات دستگاه مشاهده کننده، مانند عرض صفحه، تغییر دهید. در این فصل با طراحی بهینه و ریسپانسیو صفحات وب، جهت نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها آشنا خواهید شد.

۹- آشنایی کامل با inspect مرورگر

Inspect مرورگر یک ابزار قدرتمند است که در مرورگرهای مدرن مانند Google Chrome، Mozilla Firefox و Microsoft Edge وجود دارد. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا صفحه وب را بررسی کنید و اطلاعات مفیدی در مورد عناصر HTML، استایل‌های CSS و اسکریپت‌های جاوا اسکریپت دریافت کنید. در این فصل با  Inspect Element در کنسول مرورگر ها و بررسی ابزار های آن جهت توسعه پروژه های فرانت اند آشنا خواهید شد.

۱۰- آشنایی با مفاهیم پایه Jquery

jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که توسط جیکوری All به منظور سهولت در تعامل با HTML و مدیریت رویدادها طراحی شده است. این کتابخانه به شما امکانات بسیاری را برای تغییر دینامیک المان‌های HTML، مدیریت رویدادها و انیمیشن‌ها، ایجاد درخواست‌های Ajax و بسیاری از وظایف دیگر در جاوا اسکریپت می‌دهد. در این فصل با اسکریپت نویسی و نحوه استفاده آن در پروژه های وردپرسی آشنا خواهید شد.

۱۱- سلکتور ها در Jquery

در jQuery، سلکتورها برای انتخاب المان‌ها در صفحه استفاده می‌شوند. سلکتورها در jQuery به شما امکان می‌دهند المان‌های مورد نظر را بر اساس ویژگی‌ها، شناسه‌ها، کلاس‌ها و ساختارهای نسلی انتخاب کنید. در این فصل با مهم ترین دستورات و سلکتور های Jquery آشنا خواهید شد.

۱۲- استفاده از اسکریپت های آماده در پروژه

استفاده از اسکریپت‌های آماده (معمولاً به صورت کتابخانه‌ها یا فریمورک‌ها) در پروژه‌های وب می‌تواند به شما کمک کند تا کدهای تکراری را بهبود بخشید، وظایف پیچیده را ساده‌تر کنید و زمان توسعه را کاهش دهید.

۱۳-کار با درخواست های Ajax در Jquery

در jQuery، شما می‌توانید با استفاده از تابع $.ajax() یا توابع مشابه، درخواست‌های Ajax را ارسال کنید و با پاسخ سرور تعامل کنید. Ajax به شما امکان می‌دهد اطلاعات را بدون نیاز به بازنشانی صفحه ارسال و دریافت کنید، به طوری که بخشی از صفحه تغییر کند. در این فصل با نحوه استفاده از Ajax و پیاده سازی آن در کتابخانه Jquery آشنا خواهید شد.

۱۴- اصول و مفاهیم پایه زبان php

زبان PHP یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی وب است که برای توسعه وب‌سایت‌ها و برنامه‌های وب استفاده می‌شود. در این فصل با ساختار و سینتکس این زبان آشنا خواهید شد.

۱۵- ساختار کلی برنامه نویسی افزونه و قالب وردپرس

در این فصل با ساختار پایه افزونه ها و قالب های وردپرسی و نحوه توسعه آنها آشنا خواهید شد.

۱۶- آشنایی با Developer Resources وردپرس

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) محبوب برای توسعه وبسایت‌ها است. برای توسعه‌دهندگان، وردپرس منابع و ابزارهایی را فراهم می‌کند که در توسعه، سفارشی‌سازی و افزایش عملکرد وبسایت‌ها به کار می‌روند. در این فصل با داکیومنت وردپرس برای توسعه پروژه های خود آشنا خواهید شد.

۱۷- چگونگی عملکرد فایل های اصلی قالب وردپرس

فایل‌های اصلی قالب در وردپرس نقش مهمی در عملکرد و نمایش وبسایت دارند. در این فصل ساختار کامل فایل های یک قالب وردپرسی و وظیفه هر یک از آنها را خواهید آموخت.

۱۸- کار با فایل زبان در وردپرس

در وردپرس، شما می‌توانید با فایل‌های زبان (Language Files) کار کنید تا متن‌ها و رشته‌های نمایشی در قالب‌ها و افزونه‌ها را ترجمه و تغییر دهید. این کار به شما امکان می‌دهد تا وبسایت خود را به زبان‌های دیگر برای کاربران جهانی قابل دسترسی کنید. در این فصل با نحوه پیاده سازی محصول چند زبانه و قابلیت ترجمه آن به زبان های مختلف آشنا خواهید شد.

۱۹- ایجاد قالب سازگار با افزونه های چند زبانه مانند WPML

در این فصل آشنایی کامل با طراحی قالب چند زبانه با افزونه پر کاربرد WPML را خواهید آموخت.

۲۰- انواع هوک ها در وردپرس Action & Filter

در وردپرس، هوک‌ها به شما امکان می‌دهند کد خود را در طول اجرای وردپرس در مکان‌های مختلفی قرار دهید و عملکرد وردپرس را تغییر دهید یا به آن عملکرد اضافه کنید. در این بخش کار با با مهمترین ساختار توسعه وردپرس یعنی هوک ها و نحوه استفاده و فراخوانی آنها را یاد خواهید گرفت.

۲۱- کار با post type ها و taxonomy ها

در وردپرس، Post Type ها و Taxonomy ها دو مفهوم کلیدی هستند که به شما امکان می‌دهند ساختار و دسته‌بندی محتوای وبسایت خود را سفارشی کنید. چگونگی ایجاد یک پست تایپ و دسته بندی سفارشی در وردپرس را در این بخش خواهید آموخت.

۲۲- کار با دیتابیس و معرفی MySQL و PHPMyAdmin

در وردپرس و سایر سیستم‌های مدیریت محتوا مبتنی بر وب، دیتابیس (پایگاه داده) برای ذخیره و مدیریت اطلاعات و محتوای وبسایت استفاده می‌شود. در وردپرس، از MySQL به عنوان سیستم مدیریت دیتابیس استفاده می‌شود. در این فصل با مفهوم دیتابیس و نحوه کار با دیتابیس پر کاربرد mysql و بررسی چگونگی ارتباط با آن را خواهید آموخت.

۲۳- آشنایی کامل با ساختار دیتابیس وردپرس

دیتابیس وردپرس بر اساس ساختار مرکزی و قالبی تعریف شده است که برای ذخیره و مدیریت اطلاعات وردپرس استفاده می‌شود. در این فصل با ساختار و جدول های پیش‌فرض وردپرس آشنا خواهید شد.

۲۴- مدیریت درخواست های Ajax در وردپرس

در وردپرس، شما می‌توانید از Ajax برای ارسال درخواست‌ها به سمت سرور و دریافت پاسخ‌های آن در صفحه وب استفاده کنید. در این فصل با نحوه پیاده سازی و فراخوانی درخواست های Ajax در وردپرس آشنا خواهید شد.

۲۵- آشنایی با ساختار ووکامرس و استفاده از آن در قالب

ووکامرس (WooCommerce) یک افزونه قدرتمند برای سیستم مدیریت فروشگاهی در وردپرس است. با استفاده از ووکامرس، می‌توانید یک فروشگاه آنلاین کامل را در وبسایت خود ایجاد و مدیریت کنید. در این فصل با ساختار افزونه ووکامرس و قابلیت های آن جهت افزودن ویژگی های فروشگاهی به وردپرس آشنا خواهید شد.

۲۶- آشنایی با هوک ها در قالب ووکامرس

در قالب ووکامرس، شما می‌توانید از هوک‌ها (Hooks) برای اضافه کردن و تغییر عملکرد قالب ووکامرس استفاده کنید. هوک‌ها در قالب ووکامرس به شما اجازه می‌دهند کد خود را در نقاط مختلفی از فرآیند فروشگاهی قرار دهید و عملکرد و ظاهر فروشگاه را تغییر دهید. در این فصل با ساختار توسعه قالب های فروشگاهی بر پایه ووکامرس و بررسی کامل تمپلیت های آن آشنا خواهید شد.

۲۷- ایجاد پنل تنظیمات حرفه ای قالب

ایجاد پنل تنظیمات حرفه‌ای در قالب وردپرس به شما امکان می‌دهد که قابلیت‌ها و ظاهر قالب خود را به راحتی تنظیم و سفارشی کنید. با ایجاد پنل تنظیمات، کاربران وبسایت شما قادر خواهند بود تنظیمات مختلف را بدون نیاز به ویرایش کد مستقیماً از پنل تنظیمات قالب انجام دهند. در این فصل با پیاده سازی پنل تنظیمات حرفه ای برای پروژه های وردپرسی آشنا خواهید شد

۲۸- ایجاد ویجت های سفارشی برای صفحه ساز المنتور

صفحه‌ساز المنتور یک افزونه قدرتمند برای وردپرس است که به شما امکان می‌دهد صفحات وب خود را به سادگی و بدون نیاز به کدنویسی حرفه‌ای طراحی کنید. با ایجاد ویجت‌های سفارشی در المنتور، می‌توانید عناصر جدید و مخصوص خود را اضافه کنید و صفحات وب بی‌نظیری بسازید. در این فصل با نحوه ایجاد ویجت های سفارشی و هماهنگی قالب وردپرسی با المنتور آشنا خواهید شد.

۲۹- ساخت هدر و فوتر با المنتور در قالب

ساخت هدر و فوتر با استفاده از صفحه‌ساز المنتور در قالب وردپرس به شما امکان می‌دهد طرح بندی و ظاهر هدر و فوتر وبسایت خود را سفارشی کنید. المنتور با ارائه ابزارها و المان‌های مختلف، به شما اجازه می‌دهد ساختار و طرح بندی مناسب را برای هدر و فوتر ایجاد کنید. در این جلسه با چگونگی پیاده سازی هدر و فوتر وبسایت با استفاده از افزونه المنتور آشنا خواهید شد و یاد میگیرید که چطور یک هدر و فوتر سفارشی ایجاد کنید.

۳۰- کار با وب سرویس و RESTful API

وب سرویس (Web Service) یک مکانیزم برای ارتباط و تبادل داده بین سیستم‌های مختلف در وب است. RESTful API یک نوع از وب سرویس است که از معماری REST برای ارتباط با سرور استفاده می‌کند. در این فصل کار با ساختار وب سرویس ها و نحوه استفاده از آنها و بررسی restful api وردپرس را خواهید آموخت

۳۱- اتصال به پنل پیامکی و پیاده سازی اطلاع رسانی پیامک

برای اتصال به پنل پیامکی و پیاده‌سازی اطلاع‌رسانی از طریق پیامک در وبسایت خود، نیاز به استفاده از وب‌سرویس‌های ارائه شده توسط سرویس‌های پیامکی مختلف دارید. در این فصل با نحوه کارکرد سیستم ارسال پیامک و پیاده سازی و ارتباطات سامانه های پیامکی جهت ارسال پیامک آشنا خواهید شد.

۳۲- کار با قالب فرزند در وردپرس و ایجاد آن

قالب فرزند (Child Theme) در وردپرس یک روش سفارشی‌سازی قالب پدر است که به شما امکان می‌دهد تغییراتی را در قالب اصلی اعمال کنید بدون اینکه تغییرات شما هنگام بروزرسانی قالب پدر از بین برود. در این فصل با نحوه ایجاد قالب فرزند و کاربرد های آن آشنا خواهید شد.

۳۳- آشنایی با ساختار افزونه های وردپرسی

ساختار افزونه‌های وردپرسی بر اساس استانداردهای وردپرس و قواعدی که توسط تیم توسعه وردپرس تعیین شده است، تعریف می‌شود. در این فصل با ساختار پیش‌فرض افزونه های وردپرسی و ایجاد ساختار اصولی و توسعه آن آشنا خواهید شد.

۳۴- تفاوت های ایجاد قالب و افزونه وردپرس

تفاوت اصلی بین ایجاد قالب (Theme) و افزونه (Plugin) در وردپرس، در استفاده و هدف اصلی آن‌ها است. در این بخش شما با تفاوت های توسعه پلاگین و قالب وردپرس آشنا خواهید شد.

۳۵- پیاده سازی اصولی افزونه از صفر جهت آشنایی کامل با پلاگین نویسی و کار با API های وردپرس

پیاده‌سازی یک افزونه از صفر در وردپرس نیازمند آشنایی با پلاگین نویسی و کار با API‌های وردپرس است. در این فصل با پیاده سازی افزونه وردپرسی از صفر به صورت شی گرا جهت آشنا خواهید شد و همچنین با api های پر کاربرد وردپرس کار خواهید کرد.

۳۶- سرفصل VIP برنامه نویسی با هوش مصنوعی

برنامه‌نویسی با هوش مصنوعی (Artificial Intelligence Programming) به معنای استفاده از تکنیک‌ها و الگوریتم‌های هوش مصنوعی در توسعه نرم‌افزارها است. این حوزه به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها و سیستم‌هایی را طراحی و پیاده‌سازی کنید که قادر به تحلیل داده‌ها، یادگیری، تشخیص الگو و تصمیم‌گیری هوشمندانه باشند. در این بخش با چگونگی پرامپت نویسی برای برقراری ارتباط با هوش مصنوعی و برنامه نویسی با استفاده از آن را خواهید آموخت.

کسب درآمد مولد vip 2 svgrepo comویژه!

در آخرین فصل از دوره جامع مستر کلاس وردپرس راست چین آکادمی فوت کوزه‌گری را به شما یاد می‌دهیم. با استفاده از تجربه 15 ساله مدیر‌عامل و هم‌بنیانگذار راست چین تمام مسیر تا لحظه تاپ سلر شدن در راست چین را به راحتی طی کنید.

مطالب این فصل:
 • تحلیل بازار مارکت راست چین
 • تحلیل بازار مارکت های بین المللی
 • 10 روش برای کشف نیاز بازار
 • شناخت سلیقه و نیاز کاربر ایرانی
 • تشریح سبک طراحی و نیازمندی های محصول بین المللی
 • نحوه استاندارد سازی محصول جهت انتشار در راست چین
 • نحوه استاندارد سازی محصول جهت انتشار در envato
 • چطور در انوتو Hard reject نشویم؟
 • ده مشکلی که ممکنه در soft reject انوتو به آن برخورد کنیم
 • ایجاد مزیت رقابتی اثربخش
 • تکنیک قیمت گذاری
 • فرایند های مارکتینگ و سئو محصول
 • روش های وفادار سازی مشتری
 • تحلیل فرایند فروش (Marketing Funnel)
 • تجربه های تیم سازی
 • ایجاد درآمد های جانبی
 • مراحل ساخت برند فروشندگی

تا یک سال، شما مهمان تمام رویداد هایی هستید که راست چین برگزار کننده و یا اسپانسر آنهاست. این رویدادها شامل کارگاه ها، همایش ها، نشست ها یا جلسات تخصصی در زمینه فعالیت راست چین یا موضوعات مرتبط با آن می باشد.این دعوت ویژه به شما فرصتی می‌دهد تا در این رویدادها حضور یابید و از قابلیت ها و مزایایی که در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت، استفاده کنید. در این رویدادها، فرصت خواهید داشت تا با افراد دیگری که در این حوزه فعالیت می‌کنند آشنا شوید، اطلاعات جدیدی را درباره حوزه فعالیتی تان دریافت کنید و تجربیات و دانش خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. در نهایت این فرصت به شما کمک کند تا شبکه سازی کنید و در زمینه مورد علاقه تان پیشرفت کنید.

logo

فرصت تیم سازی را از دست ندهید!

 

در تصاویر زیر می توانید یکی از نتایج بارز تیم سازی را مشاهده کنید. قالب فروشگاهی حرفه ای کاوه یکی از محصولات مشترک آقای امیرحسین گروسی و آقای معین خلیلی است که درآمد آنها تا قبل از انتشار این محصول حدودا 10 میلیون تومان بوده است. بعد از همکاری این دو شخص و انتشار قالب کاوه، در اولین ماه توانستند درآمد 80,000,000 تومانی را کسب کنند. شما می توانید برای مشاهده حساب کاربری و کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و درآمد این تیم، روی تصاویر زیر، کلیک کنید.

حاصل دوره حضوری مسترکلاس

دانشجویان پس گذراندن این دوره با استفاده از دانش و مهارتی که در زمینه برنامه نویسی وردپرس کسب کردند با استراتژی درست و حمایت همه جانبه راست چین می توانند به درآمد بیش از 100,000,000 در ماه دستیابی پیدا کنند.

با دوره حضوری مستر کلاس، یک قدم جلوتر از بقیه باشید!

با شرکت در دوره حضوری برنامه نویسی مستر کلاس، بهره‌وری خودتان را افزایش دهید و مهارت هایی که برای رشد و پیشرفت در حیطه کسب و کار برنامه نویسی نیاز دارید را تقویت کنید. این دوره توسط یک مدرس حرفه ای و با تجربه در کاری چند ساله در حوزه برنامه نویسی برگزار می‌شود و همین باعث میشود تا شرکت کنندگان بتوانند از تجربیات و نکات عملی آن‌ بهره برداری کنند.

💥بعد از حضور در تمامی جلسات و اتمام دوره، از راست چین گواهی پایان دوره دریافت خواهید کرد💥

Untitled 1 1 2 scaled
amirhosein ashrafi

امیر حسین اشرفی

طراح میلیاردی راست چین، برنامه نویس full stack وردپرس، جاوا اسکریپت و php که در کمتر از 2 سال بیش از یک میلیارد تومان از طریق فروش قالب و افزونه های محبوب و پر فروش قالب امپراطور و افزونه فکتوری و 4 قالب و افزونه دیگر در راست چین درآمد کسب کرده است.

این دوره برای چه سطوحی از برنامه نویسان مناسب است؟
به دلیل توضیحات کامل و جامع این دوره و دسترسی به ویدئو های دوره آفلاین مستر کلاس، شرکت در دوره حضوری مستر کلاس برنامه نویسی وردپرس برای تمام برنامه نویسان و علاقه مندان به فعالیت در این حوزه امکان پذیر است.
آیا نیاز به دانش قبلی در برنامه نویسی دارم تا در این دوره شرکت کنم؟

خیر. اما به دلیل محدودیت زمانی، در دوره حضوری مستر کلاس برنامه نویسی امکان ارائه تمام مباحث پایه و مقدماتی وجود ندارد. اما نگران این موضوع نباشید. با شرکت در این دوره دسترسی شما به دوره آفلاین دوره نیز ایجاد میشود و تا زمان برگزاری این دوره میتوانید به یادگیری مباحث مقدماتی و پایه بپردازید و بدون هیچ گونه نگرانی در جلسات دوره شرکت کنید.

چه تجهیزاتی برای شرکت در این دوره لازم است؟

برای شرکت در این دوره شما به یک لپ تاپ عادی رو به متوسط برای انجام مباحث عملی در کلاس نیاز دارید.

آیا در این دوره فرصتی برای تعامل با اساتید و سوالات اضافی وجود دارد؟

بله. در دوره مستر کلاس شما این امکان رو خواهید داشت که بصورت لحظه ای سوالاتتون رو به طور مستقیم از مدرس بپرسید.

آیا در این دوره پروژه‌های عملی واقعی انجام می‌دهیم؟

خیر. به دلیل محدودیت های زمانی، در دوره حضوری پروژه صفر تا صد نخواهیم داشت و فقط مباحث اصلی و پایه و بخش های مختلف یک افزونه و قالب وردپرسی رو مجزا و بخش بخش بررسی و تمرین میکنیم.
هدف اصلی از دوره حضور ی تعامل مستقیم با مدرس و طرح سوال است. 

کامل ترین پروژه ها در دوره آفلاین مسترکلاس وجود دارند.

آیا در پایان دوره گواهی یا مدرکی دریافت خواهم کرد؟
بله. در پایان این دوره به شما یک گواهی پایان دوره از طرف راست چین آکادمی اعطا خواهد شد.
آیا در صورت عدم حضور در جلساتی از دوره، ممکن است بخشی از دوره را از دست بدهم؟

خیر. از تمامی جلسات ویدئو ضبط خواهد شد و بعد از پایان دوره شما به تمام این ویدئو ها نیز دسترسی خواهید داشت. پس نگران از دست دادن جلسات نباشید.

آیا در این دوره فرصتی برای شبکه‌سازی با سایر شرکت کنندگان وجود دارد؟

بله. در مکانی که همه به دنبال یادگیری هستند، ارتباطات خیلی سریع تر و محکم تر شکل خواهند گرفت. شما میتوانید با دیگر دانشجویان این دوره یک تیم تشکیل دهید و برای پیش برد اهداف خودتان تلاش کنید.

آیا بعد از این دوره می توانم قالب یا پلاگین مورد نظر خود را طراحی کنم؟

این دقیقا هدف ما است و پاسخ این سوال بستگی به تلاش و علاقه شما دارد. مدرس دوره، مباحث لازم را برای تدریس و تحقق این هدف آماده کرده است. شما بعد از یادگیری و کسب تجربه در زمینه برنامه نویسی وب، با مطالعه داکیومنت های وردپرس و خلاقیت خود، می توانید هر قالب یا افزونه وردپرسی که مدنظر داشتید را طراحی کنید.

فرصت شغلی در راست چین آکادمی به چه صورتی خواهد بود؟

با توجه به افزایش روز افزون تعداد دانشجویان دوره مسترکلاس، به تعدادی منتور حرفه ای و خلاق برای پاسخگویی سوالات دانشجویان نیازمند هستیم. ما میخواهیم از این فرصت استفاده کنیم و از بین دانشجویان همین دوره، منتور های خرفه ای را انتخاب کنیم. پس با اتمام این دوره و بررسی سطخ دانشجویان، با نظر استاد یک نفر به عنوان منتور دوره انتخاب خواهد شد.

برای پرداخت اقساطی دوره حضوری به موارد زیر دقت کافی را داشته باشید:

 1. پرداخت اول معادل با یک سوم مبلغ کل دوره می باشد.
 2. پرداخت های دوم و سوم به صورت نقدی به ترتیب با پایان هر ماه انجام خواهد شد.
 3. با شرکت در این دوره حضوری، تمامی ویدیو های دوره غیرحضوری مستر کلاس به صورت کاملا رایگان برای دانشجویان فراهم می شود.
 4. با پرداخت اولین قسط، دسترسی شما به دوره آفلاین به میزان یک سوم خواهد بود و متناسب با پرداخت اقساط بعدی، دسترسی شما به دوره آفلاین دائمی و بدون محدودیت خواهد بود.

18 دیدگاه

 1. ?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  عالی


  آیا مفید بود ؟

  0
  0
 2. 9e91f9779438ca48a0430da88e79bc34?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  سلام
  ممنون از دوره خیلی خوبتون
  خداقوت
  من دوره آفلاین شرکت کردم خیلی عالی بود امیدوارم دوره حضوری هم همینقدر خوب باشه.


  آیا مفید بود ؟

  1
  1
  • 6e3684c87eea9cd8fe4799fd3583a64e?s=60&d=mm&r=g

   مهران نجفی مدیر آکادمی

   سلام وقت بخیر.
   تشکر بابت لطف و مهربانی شما. دوره حضوری مسترکلاس فراتر از دوره غیرحضوری ما هست چرا که شما مستقیما درکنار مدرس حرفه ای ما برنامه نویسی وردپرس رو شروع می کنید و قطعا نتیجه متفاوتی خواهید داشت.


   آیا مفید بود ؟

   4
   1
 3. ?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  سلام. خسته نباشید. چندتا سوال داشتم درمورد دوره:
  1. بعد از اتمام دوره پشتیبانی دارید؟ اگه بله به چه صورت پشتبانی انجام میشه؟
  2. شرایط اقساطی به چه صورته؟
  3. برای کسایی که از شهرستان قصد شرکت دارن اسکان دارید؟


  آیا مفید بود ؟

  0
  0
  • 6e3684c87eea9cd8fe4799fd3583a64e?s=60&d=mm&r=g

   مهران نجفی مدیر آکادمی

   سلام.
   1. بله دوره منتورینگ (پشتیبانی) 6 ماهه داره. این پشتیبانی بلافاصله با شرکت کردن در دوره شروع میشود و بخشی از اون (2 ماه به صورت پرسش و پاسخ در جلسات حضوری و ارسال تیکت در سایت) در طی دوره حضوری انجام میشود و بخش دیگه اون (4 ماه به صورت پرسش و پاسخ در سایت با ارسال تیکت) قابل انجام است.
   2. شرایط اقساطی به این صورته که شما با پرداخت اولین قسط میتونید در جلسات حضوری دوره شرکت کنید و قبل از شروع جلسات مربوط به اقساط دوم و سوم، مبالغ مربوط به آن جلسات رو پرداخت میکنید.
   3. خیر. دوستانی که از شهر ها و استان های دیگه تشریف میارن، بایستی شرایط اسکان رو خودشون فراهم کنن.


   آیا مفید بود ؟

   2
   2
 4. 8cf2a81ac3424e55991dfad7559c4c3a?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  اینکه شما دوره غیر حضوری رو به طور رایگان در اختیار دانشجوها قرار میدین خیلی خوبه (که حتی اگه بگم رایگان هم نباشه، قیمت دوره غیر حضوری، 6800000 تومانِ) اما لطفا این مورد رو هم در نظر بگیرین که بعد از همین دوره مستقیم وارد بازار کار هم بشیم و دغدغه اینو نداشته باشیم.
  با تشکر از شما.


  آیا مفید بود ؟

  1
  1
  • 6e3684c87eea9cd8fe4799fd3583a64e?s=60&d=mm&r=g

   مهران نجفی مدیر آکادمی

   برای ورود شما به بازار کار (بخصوص مارکت بزرگ راست چین) برنامه های ویژه ای داریم و مزیت هایی رو برای هم برای دانشجویان دوره مسترکلاس در نظر گرفته ایم که هیچ کجا حتی شبیه اون ها رو هم پیدا نخواهید کرد. برای توضیحات بیشتر درباره این موضوع میتونید با ما تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.


   آیا مفید بود ؟

   0
   0
 5. 8cf2a81ac3424e55991dfad7559c4c3a?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  پرداخت اقساطی هر دوتا گروه به چه صورتی هست و چی در قابل تضمین میگیرید؟


  آیا مفید بود ؟

  0
  0
  • 6e3684c87eea9cd8fe4799fd3583a64e?s=60&d=mm&r=g

   مهران نجفی مدیر آکادمی

   شرایط پرداخت اقساطی در هر دو گروه یکسان است و هیچ تفاوتی با همدیگه ندارن.
   شرایط اقساطی به این صورته که شما با پرداخت اولین قسط میتونید در جلسات حضوری دوره شرکت کنید و قبل از شروع جلسات مربوط به اقساط دوم و سوم، مبالغ مربوط به آن جلسات رو پرداخت میکنید.
   * در شرایط پرداخت اقساطی از شما هیچگونه ضمانتی دریافت نخواهد شد.


   آیا مفید بود ؟

   0
   0
 6. ?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  میشه بفرمائید چرا مدرس ها دوتا شدند و اینکه نحوه اطلاع رسانی شرکت در دوره به چه شکله ؟


  آیا مفید بود ؟

  0
  1
  • 0faeab1d9d60fc8d46083a08b6097fe3?s=60&d=mm&r=g

   سجاد راستی مدیر آکادمی

   درود وقت بخیر.
   تصمیم گرفتیم مباحث رو تقسیم بندی کنیم و احتمالا یک مبحث جدیدی هم به آخر دوره اضافه بشه که در اون فصل خود مدیرعامل راست چین مباحث مهمی رو به دانشجویان آموزش بدن


   آیا مفید بود ؟

   2
   1
 7. ?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی

  سلام شما یک دوره آنلاین هم دارید این دوره با آن دوره چه فرقی می کند
  اگه این دوره را شرکت کنیم ایا به محتوای ان دوره هم دسترسی داریم


  آیا مفید بود ؟

  1
  0
  • 6e3684c87eea9cd8fe4799fd3583a64e?s=60&d=mm&r=g

   مهران نجفی مدیر آکادمی

   سلام.
   دوره حضوری فرصت عالی برای تیم سازی، امکان پرسش و پاسخ با مدرس و رفع اشکالاتتون در لحظه است و همچنین سطح جدیدی از اشتغال زایی در راست چین و راست چین آکادمی که تنها شامل شرکت کنندگان دوره حضوری میشه.
   بله در دوره حضوری علاوه به دسترسی به کلاس های حضوری که دارید، ویدئو های دوره آفلاین هم در اختیارتون قرار میگیره.


   آیا مفید بود ؟

   0
   0
 8. ?s=60&d=mm&r=g

  کاربر اکادمی دانشجوی دوره

  ما دوره رو ۱۵م خریداری کردیم چرا شد ۱۲م
  کنسل کنید دوباره ثبت نام کنیم 😅


  آیا مفید بود ؟

  2
  0
  • 0faeab1d9d60fc8d46083a08b6097fe3?s=60&d=mm&r=g

   سجاد راستی مدیر آکادمی

   درود وقت بخیر.
   قربان شما دوره رو حدودا 14 روز پیش خریداری کردید. تخفیف ما به مناسبت افتتاحیه الکامپ بوده.


   آیا مفید بود ؟

   1
   2
دیدگاه خود را بنویسید