قوانین راست چین آکادمی

راست چین آکادمی یک وبسایت آموزشی برگزار کننده دوره های تخصصی در حوزه وب و وردپرس است و دسترسی تمامی دوره هایی که در این سایت برگزار میشوند برای عموم مردم آزاد است تا شما به راحتی از تمامی دوره ها استفاده کنید. ما با هدف افزایش دانش و آگاهی و درآمدزایی کاربران و دانشجویان در راست چین پا در این مسیر نهادیم و برای رسیدن به این مقصود لازم دانستیم قوانین خود را نیز با شما به اشتراک بگذاریم تا اگر سوال یا هرگونه شک، شبهه و ایهامی داشته باشید برطرف شود.

چنانچه بازدیدکننده قصد ثبت نام و خرید از راست چین آکادمی را دارد باید قبل از اقدام، قوانین را مطالعه نماید. شرکت در هر کدام از دوره های راست چین آکادمی به مثابه توافق و قبول شرایط و قوانین این سایت است.

ghavanin
به دلیل لایسنس گذاری تمام دوره ها، ثبت نام و شرکت کردن در دوره های راست چین آکادمی نیازمند وارد کردن اطلاعات حقیقی و حقوقی شخص و یا سازمان است. اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس ایمیل تماما باید مطابق با هویت شخص ثبت نام کننده باشد. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در این اطلاعات، طبق ماده  راست چین آکادمی صلاحیتِ بستن همیشگی و حذف اکانت کاربر را دارد.
ماده 1- تعهدات کاربران

1- هر بازدیدکننده، برای شرکت در هر کدام از دوره های سایت راست چین آکادمی باید یک حساب کاربری ایجاد کند.

2- نام کاربری برای همه افراد قابل نمایش است. پس تمامی کاربران باید نام کاربری مناسبی انتخاب نمایند.

3- کاربر باید در زمان ثبت نام، اطلاعات صحیح و به روز را وارد کند. در صورت استفاده کاربر از اطلاعات شخص دیگر یا عدم صحت اطلاعات و اثبات این مساله، راست چین آکادمی مجاز است مطابق ماده 2 بند 1 حساب کاربر را مسدود کند. همچنین در صورت تغییر در اطلاعات کاربری، کاربر موظف است اطلاعات را به روز نماید.

4- مسئولیت تمامی اقداماتی که کاربر با نام کاربری خود انجام می دهد به عهده کاربر است. بنابراین باید کاربر در حفظ امنیت آن کوشا باشد و در صورت سرقت و یا مفقود شدن اطلاعات کاربری به راست چین آکادمی اطلاع دهد.

5- هر کاربر با اطلاعاتی که وارد کرده است اعم از ایمیل و شماره تلفن تنها می تواند یک حساب کاربری داشته باشد. اما مجموعه ها و افرادی که قصد تهیه چندین دوره با یک شماره تلفن را دارند بایستی از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانان فنی آکادمی در ارتباط باشند.

7- کاربر باید شماره تلفنی که در هنگام عضویت ثبت می کند را در جایی نگهداری کند. چون احراز هویت از طریق شماره تلفن انجام می شود.

 • در صورتی که کاربر شماره تلفن خود را فراموش کند امکان ارائه شماره تلفن از سمت راست چین آکادمی و دسترسی به اکانت وجود ندارد.
 •  در صورتی که کاربر شماره تلفن خود را بداند اما به آن دسترسی نداشته باشد، روال احراز هویت متفاوت خواهد بود (این در صورتی می باشد که دسترسی به اکانت داشته باشد) و باید اطلاعات هویتی خود را برای راست چین آکادمی ارسال کند در غیر این صورت امکان دسترسی به اکانت را ندارد. تغییر شماره منوط به ثبت و دانستن شماره قبلی است. *هر شماره تنها روی یک اکانت قابل ثبت است.

8- کاربر بعد از ثبت نام، باید به بخش پنل کاربری مراجعه کرده و تمامی موارد و اطلاعات شخصی خواسته شده را تکمیل کند.

9- کاربر می پذیرد که راست چین آکادمی از طریق اطلاعاتی که وی از قبل در راست چین ثبت کرده برای احراز هویت استفاده کند.

10- کاربر همه پیام های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هر گونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام های ارسال شده از حساب ذکر شده غیرقابل قبول است.

11- راست چین آکادمی جهت برقراری ارتباط با کاربران از همه روش های در دسترس مانند شماره تماس (برقراری تماس یا ارسال پیامک)، ارسال ایمیل و نوتیفیکیشن و سایر کانال های ارتباطی استفاده خواهد کرد.

12- ممکن است در شرایطی نیاز به ارائه اطلاعات هویتی کاربر باشد. در این صورت کاربر متعهد خواهد بود اطلاعات درخواستی را طبق زمان اعلام شده به راست چین آکادمی ارائه دهد. در غیر این صورت طبق ماده 3 بند1 امکان ارائه خدمات به کاربر وجود ندارد و امکان مسدود کردن حساب وی نیز وجود دارد.

ماده 2- مالکیت معنوی دوره ها

کاربر می پذیرد که استفاده و بهره برداری از دوره ها بایستی طبق مواد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد:

1- در زمان ثبت نام و تهیه هر کدام از دوره ها، کاربران بایستی شماره تلفن، نام و نام خانوادگی حقیقی خود را به طور صحیح وارد کند. از آنجایی که تمامی دوره ها لایسنس گذاری هستند در صورت محرز شدن مغایرت این اطلاعات با مشخصات شخص خریدار، راست چین آکادمی صلاحیتِ بستن حساب کاربری و حذف لایسنس کاربر را برای همیشه دارد. پس در زمان ثبت نام به نام خانوادگی و شماره تلفن وارد شده دقت کنید.

2- کاربر می پذیرد که با خرید هر دوره، صرفا مجوز بهره برداری از آن به صورت غیر انحصاری، غیرقابل انتقال، بدون محدودیت زمانی و تنها برای دو دستگاه به وی اعطا شده است.

3- بعد از فعال سازی هر لایسنس، امکان تعویض یا صدور یک لایسنس جدید به هردلیل غیر ممکن خواهد بود.

4- تمامی دوره ها لایسنس گذاری هستند و در صورت بروز هرگونه تخطی و نادیده گرفتن قوانین راست چین آکادمی، فرد خاطی قابل رهگیری است.

5- کاربر آگاه است که فروش و پخش دوره ها در سایر پلتفرم ها و سایت ها، خسارات جبران ناپذیری را به راست چین آکادمی و مدرسین وارد می نماید، بنابراین کاربر می پذیرد در صورتی که از طریق حساب کاربری وی، دوره های خریداری شده از سایت راست چین آکادمی، در سایت یا پلتفرم دیگری حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت راست چین آکادمی، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش دوره شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ یک میلیارد ریال معادل، صد میلیون تومان به این سایت آموزشی پرداخت کند.

6-هیچ شخصی حق استفاده کامل یا قسمتی از فیلم‌ها، صوت‌ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهد داشت.

ماده 3- پشتیبانی دوره ها

1- پشتیبانی تمامی دوره ها بصورت آنلاین است. در ضمن همه آنچه که درباره پشتیبانی دوره ها لازم است بدانید در صفحه هر کدام از دوره ها توضیح داده شده است.

2- به طور کلی زمان پشتیبانی مدرسین برای هرکدام از دانشجویان دوره های آنلاین به مدت 6 ماه است. این زمان بندی تحت هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

3- پشتیبانی تیم کنترل کیفی راست چین تماماً رایگان می باشد و در صورتی که این پشتیبانی به هر دلیل بنا به مشکلات و مسائلی با شما قطع شد، هیچ گونه حق اعتراضی نخواهید داشت.

4- مدرسین و برگزار کنندگان تمامی دوره ها موظف هستند تا زمان حداکثر48 ساعت پاسخگوی سوال دانشجویان دوره باشند. 
*شرایط ویژه: در مواقعی که مدرس نیاز به زمان بیشتری برای بررسی سوال کاربر داشته باشد، تایم مورد نیاز به دانشجو اعلام میشود و در این موارد هیچگونه اعتراضی از جانب کاربر پذیرفته نخواهد بود.

5- در هر کدام از دوره ها شرایط و شیوه های پشتیبانی به صورت کامل توضیح داده شده است. پس واضح است که شرایط و قانون پشتیبانی دوره ها با هم متفاوت هستند.

ماده 4- مسدود سازی حساب کاربری

زمانی که راست چین آکادمی تشخیص بدهد که یک کاربر تخلف کرده یا عضویت وی برای راست چین آکادمی و مدرسان مطلوب نیست اقدام به مسدودسازی حساب کاربر می کند. راست چین آکادمی می تواند در صورت تخلف کاربر از قوانین، حساب کاربر را مسدود کند و خود را ملزم به توضیح درباره علت مسدود کردن حساب کاربر نمی داند.

1- از جمله مواردی که تخلف کاربر است و منجر به مسدود شدن حساب می شود به شرح زیر است:

 • ضبط تمام یا جزعی از محتوای دوره به هر شکل ممکنه.
 • فروش و انتشار دوره به صورت مستقیم و غیر مستقیم در هر پلتفرم.
 • هر گونه اقدامی که منجر به خسارت به شهرت، نام و اعتبار راست چین آکادمی یا خسارت های مادی شود.
 • توهین و افترا به راست چین آکادمی یا سایر کاربران و مدرسین به هر طریقی ( از طریق پنل کاربری یا در فضای مجازی و غیره).
 • در صورت تبلیغ دوره دیگر و بحث درباره سایر پلتفرم ها (سایت های همکار) از طریق پنل کاربری در وب سایت راست چین آکادمی.
 • فعالیت های تبلیغاتی با نام کاربری جعلی و ارسال محتوای اسپم با استفاده از نرم افزار یا ربات.
 • تغییر در دوره ها و فروش آنها به هر نحو غیر مجاز می باشد و برابر قوانین جرایم رایانه ای با سوء استفاده کنندگان برخورد می شود.
 • سو استفاده از اطلاعات شخص دیگر.
 • استفاده از اطلاعات دوره های راست چین آکادمی (نظیر کاور، آیکن، اینفوگرافی و ...) در سایت دیگر مگر در موارد بازاریابی.

2- کاربر باید بداند که در صورتی که اکانت ایشان به دلیل تخلف مسدود شود، افتتاح مجدد حساب و یا دسترسی به کلیه دانلودها و پشتیبانی امکان پذیر نخواهد بود و کاربر هیچ گونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

3- چنانچه کاربر به دلایل اعلام شده در این ماده مسدود شده باشد، در صورتی که مجددا با نام کاربری دیگری ثبت نام کند و راست چین آکادمی مطلع شود، می تواند حساب کاربری وی را مسدود نماید.

تبصره: چنانچه کاربر تخلفی انجام دهد که در این ماده آورده نشده است راست چین آکادمی می تواند در صورت تشخیص اکانت کاربر را مسدود نماید.

ماده 5- لایسنس

1- تمامی دوره ها از طریق لایسنس های قرار داده شده در آن ها قابل پیگیری هستند.

2- هر کاربر با یک شماره تلفن، فقط امکان خرید یک دوره از هر کدام دوره ها را دارد.

3- مجموعه ها و اشخاصی که قصد تهیه دوره های بیشتری را دارند، بایستی از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانان تیم آکادمی در ارتباط باشند.

4- فرایند لایسنس گذاری تماماً بصورت خودکار بوده و هیچ گونه ایراد و مشکلی به آن ها وارد نخواهد بود.

5- در ابتدا، زمان خرید هر کدام از دوره ها به شما یک لایسنس نسخه کامپیوتر داده میشود و در صورت نیاز به لایسنس گوشی، بایستی به پشتیبانان آکادمی تیکت بزنید تا لایسنس در اولین فرصت برای شما ارسال شود.

6- اسپات پلیر در حال حاضر فقط بر روی نسخه های، macOS, windows, android و نسخه وب مرورگر ها قابل استفاده است پس در خرید خود دقت کنید.

ماده 6- ضمانت بازگشت وجه

تمامی دوره هایی که به صورت یکجا و کامل پرداخت شوند، ضمانت بازگشت وجه 100% با شرایط زیر را دارند:

 • کاربر به هر دلیلی می تواند درخواست انصراف و بازگشت وجه خود را نهایتاً طی 7 روز پس از خرید دوره ثبت کند.
 • امکان استفاده از گارانتی بازگشت وجه فقط در صورتی ممکن است که کاربرحداکثر ۲۵٪ از محتوای دوره را مشاهده کرده باشد
 • منظور از مشاهده جلسات، شروع پخش ویدیوی جلسات می‌باشد. لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مربوط به مشاهده جلسات در راست چین آکادمی به صورت دقیق ثبت می‌گردد. کاربر برای ثبت درخواست انصراف، کافیست برای ما یک تیکت ارسال کند.
 • در صورتی که کاربر برای دوره درخواستی، هر کدام از شرایط ذکر شده را دارا نباشد و یا مدت زمان مجاز انصراف گذشته باشد، به دلیل تسویه مبالغ با مدرسین و ثبت شدن اسناد مالی، تحت هیچ شرایطی امکان بازگشت وجه به کاربر وجود نخواهد داشت.