مهندسی پرامپت، دستورات chatgpt

مهندسی پرامپت؛ هنر ارتباط با ChatGPT

تنوع پرامپت‌های ChatGPT برای تولید محتوا در داکیومنتهای مختلف بسیار زیاد و گمراه کننده است؛ ما در این کتاب سعی کردیم بهترین دستوراتی را آموزش دهیم که برای نوشتن صفر تا صد یک محتوای با کیفیت نیاز است.
فرمت فایل

PDF

حجم فایل

2.15

تعداد صفحات

27 صفحه

زمان مطالعه

45 دقیقه

در این کتاب مسیر کامل تولید محتوای سایت با کمک پرامپت‌های ChatGPT در 5 فصل آورده‌ایم.

  • حتما می‌دانید که گام اول در تولید محتوا داشتن لیستی از کلمات کلیدی است، فصل اول این کتاب بهترین پرامپت‌هایی که برای تحقیق کلمات کلیدی پربازدید، کلمات با سرچ زیاد و سختی کم، کیوردهای طولانی را معرفی می کنیم.
  • پس از پیدا کردن کلمات کلیدی باید برای مقالات خود، موضوع پیدا کنید، در فصل دوم به شما کمک می‌کنیم تا بهترین موضوعات مربوط به کلمات کلیدی فصل قبل را پیدا کنید.
  • مهم‌ترین چالشی که در تولید محتوا وجود دارد، نوشتن صفر تا 100 مقاله است. با پرامپت‌هایی که در فصل 3 قرار دادیم شما می‌توانید یک مقاله کاملا حرفه‌ای یا ساختارکامل هدینگ‌ها، متا‌دیسکریپسن، سوالات متدوال و…. بنویسید. علاوه بر این لحن هر نوشته، تعداد تصاویر مورد نیاز و مخاطبین مقاله را هم مشخص می‌شود.
  • لینکسازی داخلی و خارجی یکی از مهمترین فرایندهای سئو هستند. در این فصل بهترین فرصت‌های لینکسازی داخلی و خارجی، از روش‌ها تا موضوع رپرتاژ و متن قابل درج در فروم را آموزش می‌دهیم تا از رقبای خود عقب نمانید!
  • در این فصل به شما کمک می‌کنیم یک برنامه ماهانه تولید محتوا برای وبلاگ و شبکه‌های اجتماعی خود داشته باشید. تقویم محتوا شما را در یک رقابت هیجان‌انگیز با خودتان قرار می‌دهد!
5 ساله که در حوزه های مختلف وردپرس از جمله طراحی و توسعه محصول فعالیت دارم. عاشق کارم هستم و از تمام انرژی و علاقه‌ ام در این زمینه بهره‌ میبرم.

دیدگاهتان را بنویسید