روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
چک لیست سئو وردپرس، pdf سئو وردپرس

چک لیست سئو وردپرس؛ 34 نکته تا رتبه 1

روزانه بیش از 5 میلیارد جستجو در گوگل انجام می‌شود و تنها %50 کلیک‌ها سهم رتبه اول است. با رسیدن به رتبه اول می‌توان مخاطبان هدفمند را جذب کرد و فروش را به طرز چشمگیری افزایش داد؛ اینکار با سئوی اصولی قابل انجام است.
فرمت فایل

PDF

حجم فایل

25 مگابایت

تعداد صفحات

11 صفحه

زمان مطالعه

35 دقیقه

در دنیای دیجیتال یکی از روش‌ها برای افزایش فروش، از طریق موتورهای جستجو است. اگر سایت شما در نتایج اول قرار گیرید، میزان ورودی و در نتیجه فروشتان افزایش می‌یابد. با توجه به رقابت گسترده برای رسیدن به رتبه‌های اول، بهینه‌سازی وب‌سایت‌ برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) ضروری شده است. در pdf چک لیست سئو یک راهنمای عملی به صورت خلاصه آماده کرده‌ایم تا در زمان کوتاهی سئو سایت را چک کنید و اقدامات ضروری را در سایتتان پیاده کنید.

معرفی بخش‌های pdf چک لیست سئو

در این کتاب چک لیست سئو سایت را در چهار بخش سئو پایه (Basic)، سئو داخلی (Page-On)، سئو خارجی (Page-Off ) و سئو تکنیکال (SEO-Technical) آورده‌ایم و لینک راهنمای هر مورد در ادامه مطلب قرار داده شده است.

  • چک لیست پایه سئو: در بخش اول چک لیست پایه و اقداماتی که در ابتدای راه اندازی سایت باید انجام دهید را معرفی می‌کنیم؛ این اقدامات ساده اما بسیار مهم و حیاتی هستند.
  • چک لیست سئو داخلی:تا زمانیکه اقدامات اساسی و پایه مانند انتخاب کلمات کلیدی مناسب، سئو دسته، محصوالت، مقاله و لینک سازی داخلی انجام نشده نمی‌توان انتظار داشت صفحات ما در گوگل رتبه قابل قبولی بگیرند. در بخش دوم به مهمترین اقدامات سئو داخلی اشاره شده است زیرا پایه و اساس تولید محتوا هستند.
  • چک لیست سئو تکنیکال: این بخش مجموعه اقدامات فنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. ساختار سایت، سرعت، موبایل فرندلی بودن و SSL در چک لیست سئو فنی قرار دارد و اهمیت بسیار زیادی دارند. این مجموعه اقدامات در بخش سوم بیان شده اند.
  • چک لیست سئو خارجی: هدف از سئو خارجی، دریافت لینک‌های با کیفیت بالا از سایر وب سایت‌ها به صورت کاملا طبیعی است. به این ترتیب اعتبار بیشتری به صفحات سایت منتقل می‌شود. در بخش چهارم منابع لینکسازی خارجی بیان شده است.

تمام نکات گفته شده در pdf چک لیست سئو کاملا تجربی و مطابق با استاندارهای روز دنیاست. با دانلود کتاب چک لیست pdf رایگان، در زمان کمی اقدامات مهم برای SEO را در سایتتان چک کنید و با انجام اصلاحات منتظر تغییر جایگاه رتبه‌ها باشید. اگر نیاز به توضیحات بیشتر دارید در ایبوک آموزش سئو سایت وردپرس می‌توانید جزئیات بیشتر را مطالعه کنید.

5 ساله که در حوزه های مختلف وردپرس از جمله طراحی و توسعه محصول فعالیت دارم. عاشق کارم هستم و از تمام انرژی و علاقه‌ ام در این زمینه بهره‌ میبرم.

دیدگاهتان را بنویسید